Бакиев, Атамбаев, Жээнбеков, Жапаров, Ташиев: Бир мандаттуу округдан талапкерлердин тизмеси

12-октябрь күнү кечкиге карата Шайлоо жана референдум өткөрүү боюнча борбордук комиссиясына бир мандаттуу округдардан Жогорку Кеңештин депутаттарын шайлоого катышууну каалаган 308 талапкерден арыз түштү. Арыздарды кабыл алуу бүгүн, 13-октябрда саат 18:00дө аяктайт.

  • Парламенттик шайлоо 28-ноябрга дайындалган. Бул шайлоодо 54 депутат партия аркылуу, 36 депутат бир мандаттуу округдардан шайланат.

– Мамыров Кубатбек Шамырбекович — №31 Чүй-Кемин округу;

– Бердалиев Бакыт Чырмашбаевич — №12 Өзгөн округу;

– Момонкулов Талгат Мелисович — №25 Аламүдүн округу;

– Өмүралиев Арыстанбек Мелисович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Чодуев Эркинбек Урайымович — №10 Куршаб округу;

– Кожокеев Акылбек Алмарбекович — №30 Ысык-Ата округу;

– Маманова Розакан Султановна — №3 Кадамжай округу;

– Үмөталиев Артур Алимжанович — №15 Базар-Коргон округу;

– Сулайманкулов Медеркул Ормонович — №18 Ала-Бука округу;

– Капаров Чыңгыз Капарович — №33 Нарын округу;

– Жетигенов Бакытбек Жеңишбекович — №31 Чүй-Кемин округу;

– Жаналиев Кенжебек Бектурович — №22 Жайыл округу;

– Абдылдаев Тынчтыкбек Кубатович — №19 Токтогул округу;

– Дайырбеков Таалайбек Эсенбекович — №29 Свердлов округу;

– Досанов Нурбек Маликович — №3 Кадамжай округу;

– Жабаев Ринат Шаршенбекович — №23 Москва округу;

– Артыкбаев Гыламидин Урустомович — №2 Баткен округу;

– Ажымамбетов Актан Айылчиевич — №33 Кочкор округу;

– Ибраимова Атыркүл Сыйдалиевна — №23 Москва округу;

– Моңолдоров Данияр Черикович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Мамаюсупов Абдыхалил Шадманович — №3 Кадамжай округу;

– Курманалиев Акыл Курманбекович — №24 Сокулук округу;

– Сулаев Жекшен Эсенбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Темирбаев Мухаммад Миңбаевич — №8 Төлөйкөн округу;

– Эдигеев Жанат Асылбекович — №30 Ысык-Ата округу;

– Алибеков Шерахмад Халилович — №3 Кадамжай округу;

– Жанузаков Аманболду Медербекович — №35 Ак-Суу округу;

– Сариев Абаскан Казакбаевич — №31 Чүй-Кемин округу;

– Рыскулов Максат Борисович — №30 Ысык-Ата округу;

– Жансеитов Тынайбек Каныбекович — №31 Чүй-Кемин округу;

– Ханжеза Карим Ламзарович — №23 Москва округу;

– Эргешов Алмазбек Манасбекович — №17 Аксы округу;

– Маматалиев Нурбакыт Мухтарович — №7 Ош округу;

– Сайпидинов Эмил Жумабаевич — №7 Ош округу;

– Акунбеков Эрнист Абакирович — №15 Базар-Коргон округу;

– Абдыжапарова Нурбүбү Маатмусаевна — №15 Базар-Коргон округу;

– Бекжанов Жолдубай Талантбекович — №35 Ак-Суу округу;

– Жумаев Сайранбек Кенешбекович — №32 Кочкор округу;

– Карагулов Улан Айтбаевич — №31 Чүй-Кемин округу;

– Бакиев Кубанычбек — №15 Базар-Коргон округу;

– Кемелов Акыл Канатбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Ешалиев Улан Жолдошбекович — №23 Москва округу;

– Исиралиева Анара Үсөнбековна — №25 Аламүдүн округу;

– Айталиев Таалайбек Дөөлөтказиевич — №21 Талас округу;

– Маматалиева Өмүркан Турсуналиевна — №3 Кадамжай округу;

– Абдираимова Назгүл Назыровна — №1 Лейлек округу;

– Шайдиев Алмазбек Усупбаевич — №17 Аксы округу;

– Алымбубаева Зулайка Бекатовна — №7 Ош округу;

– Камбаров Абдиллабек Ракманович — №13 Сузак округу;

– Мамытова Назгүл Туратбековна — №36 Ысык-Көл округу;

– Ташиев Шаирбек Кыдыршаевич — №14 Жалал-Абад округу;

– Абдивалиев Артыкбай Турабидинович — №5 Ноокат округу;

– Жээнбеков Келдибек Эркинбекович — №14 Жалал-Абад округу;

– Алымбеков Бекмамат Аяназович — №29 Свердлов округу;

– Алтыбаева Айнуру Тойчиевна — №7 Ош округу;

– Галдыбаев Жаманкул Жолчуевич — №11 Алай округу;

– Курванбаев Сүйүнбек Бурканидинович — №3 Кадамжай округу;

– Иманкожоева Эркингүл Бекбачовна — №34 Жети-Өгүз округу;

– Камбарбек уулу Үсөн — №7 Ош округу;

– Самонов Нурдин Талантбекович — №29 Свердлов округу;

– Садыков Нурбек Аданбекович — №10 Куршаб округу;

– Жумабекова Акылсайра Кадыралиевна — №35 Ак-Суу округу;

– Имеров Мирбек Жаңыбаевич — №36 Ысык-Көл округу;

– Айтигулов Муктарбек Мукулович — №21 Талас округу;

– Чынтемиров Талантбек Керимбекович — №29 Свердлов округу;

– Жекшенов Мирлан Ратынбекович — №23 Москва округу;

– Бөлтүрүков Өмүрбек Аярбергенович — №35 Ак-Суу округу;

– Козубаев Муртазали Кутуганиевич — №9 Кара-Суу округу;

– Толанов Тынчтыкбек Абдыкадырович — №10 Куршаб округу;

– Макешов Кубанычбек Бектемирович — №26 Ленин округу;

– Эшмамбетов Руслан Төлөнович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Алымов Адылбек Шарипович — №18 Ала-Бука округу;

– Марипов Бакытбек Асамидинович — №5 Ноокат округу;

– Абдразаков Бейшенбек Токтобаевич — №27 Биринчи май округу;

– Койчубаев Азамат Ашымович — №19 Токтогул округу;

– Төлөмүшов Бегали Пирмаматович — №2 Баткен округу («Бүтүн Кыргызстан» партиясынын атынан);

– Тургунбаев Улукбек Абдивалиевич — №29 Свердлов округу;

– Жээнбеков Равшан Бабырбекович — №26 Ленин округу;

– Нурбек уулу Ормон — №32 Кочкор округу;

– Турсункулов Мирланбек Эшматович — №4 Көк-Жар округу;

– Енгалычев Евгений Равильевич — №27 Москва округу;

– Клипачева Елена Сергеевна — №27 Биринчи май округу;

– Момункулов Эмил Базаркулович — №25 Аламүдүн округу;

– Сагынбаев Дайыр Баяманович — №7 Ош округу;

– Асылбек уулу Дамирбек — №35 Ак-Суу округу;

– Жакыпбеков Шадыкан Мырзаканович — №20 Манас округу;

– Жусупов Аширбай Бапович — №1 Лейлек округу;

– Мырзаканов Раад Бакашевич — №23 Москва округу;

– Аянкулов Самат Шамусаевич — №33 Нарын округу;

– Жунусов Мелисбек Абдрасулович — №33 Нарын округу;

– Ташиев Анарбек Рыскулович — №26 Ленин округу;

– Жунусбеков Төрөкан Бейшенбекович — №21 Таласскому округу;

– Борочоров Талантбек Айсаракунович — №33 Нарын округу;

– Эсенаманов Мурат Кубанович — №26 Ленин округу;

– Юсупалиев Мунарбек Худайбердиевич (онлайн) — №2 Баткен округу;

– Мадалиев Асылбек Алтымышович (онлайн) — №2 Баткен округу;

– Акматова Динара Асанкуловна (онлайн) — №36 Ысык-Көл округу;

– Калматов Талас Сагынбаевич (онлайн) — №4 Көк-Жар округу;

– Эшенкулов Кулжамал Буланбекович — №25 Аламүдүн округу;

– Иманалиев Каныбек Капашович — №25 Аламүдүн округу;

– Артыкбаев Сейдахмат Жокобаевич — №13 Сузак округу;

– Азыгалиев Нурланбек Асанбекович — №22 Жайыл округу;

– Чакибаев Эмиль Акжолтоевич — №25 Аламүдүн округу;

– Бакасов Улан Болотбекович — №33 Нарын округу;

– Аскарбеков Мавлян Амангельдиевич — №27 Биринчи май округу;

– Абдувалиев Довлотбек Маматурдалиевич — №6 Араван округу;

– Имматов Ина Имматович — №1 Лейлек округу;

– Матмусаев Жанышбек Мырзабекович — №19 Токтогул округу;

– Маннанов Ильхом Абдукахарович — №6 Араван округу;

– Мадинов Орозобек Капарбекович — №33 Нарыну округу;

– Шакиров Асан Шакирович — №13 Сузак округу;

– Каримбеков Абдисант Момунбаевич — №11 Алай округу;

– Төлөнов Данияр Эрмекович — №10 Куршаб округу;

– Мурсалиев Акылбек Рыскельдиевич — №31 Чүй-Кемин округу;

– Жаанбаев Тойгонбай Сейитказиевич — №33 Нарын округу;

– Сарымсаков Каныбек Кубанычбекович — №24 Сокулук округу;

– Иманкулов Талай Маданбекович — №23 Москва округу;

– Чойбеков Бактыбек Каныбекович — №21 Талас округу;

– Зулпуев Абдивап Момунович — №4 Көк-Жар округу;

– Калыков Улугбек Абдисатарович — №26 Ленин округу;

– Коргонбай уулу Жусупбек — №5 Ноокат округу;

– Касымов Нурлан Орозалиевич — №19 Токтогул округу;

– Омолдошова Айжан Рыскуловна — №32 Кочкор округу;

– Абдрахманов Азамат Абдилазизович — №4 Көк-Жар округу;

– Нурбаев Жалолидин Паязидинович — №6 Араван округу;

– Сыргабаев Замирбек Самаматович — №3 Кадамжай округу;

– Миркадыров Мухтар Мирсалиевич — №3 Кадамжай округу;

– Салымбаев Чыңгыз Жусупович — №14 Жалал–Абад округу;

– Жапанов Аттокур Асаналиевич — №32 Кочкор округу;

– Жолдошев Беки Кадырбердиевич —№5 Ноокат округу;

– Акматов Айданбек Акматович — №3 Кадамжай округу;

– Акылбеков Русланбек Акылбекович —№27 Биринчи май округу;

– Каниметов Адыл Жанкорозович — №35 Ак-Суу округу;

– Бакиров Өмүрбек Мирзаимович — №4 Көк-Жар округу;

– Рыскулбек уулу Нурмат — №22 Жайыл округу;

– Абдыразаков Нурсултан Эркинбекович — №9 Кара-Суу округу;

– Аспек уулу Азамат — №25 Аламүдүн округу;

– Керимкулов Нурлан Бейшенбекович — №32 округу;

– Карашев Аалы Азимович — №12 Өзгөн округу;

– Мамасыдыков Кумарбек Канболотович — №14 Жалал-Абад округу;

– Түмөнов Чыңгыз Сүйүнбаевич — №4 Көк-Жар округу;

– Абдувалиев Зарылбек Рубенович— №25 Аламүдүн округу;

– Бакыев Улукбек Хаджимуканович— №10 Куршаб округу;

– Таштанкулов Касым Абдусаматович — №1 Лейлек округу;

– Атамбаев Сейитбек Алмазбекович — №25 Аламүдүн округу боюнча «Социал-Демократтар» партиясынан;

– Максутов Мурсалим Султаналиевич — №3 Кадамжай округу;

– Эгембердиев Өмүрбек Калыбекович — 13 Сузак округу;

– Тешебаев Акимбай Сатылганович — №16 Ноокен округу;

– Матсаков Кадырбек Мусаевич — №16 Ноокен округу;

– Эргешов Толкун Турдукулович — №9 Кара-Суу округу;

– Келдибаев Төлөгөн Кыязович — №9 Кара-Суу округу;

– Жороев Исманали Эгембердиевич — №1 Лейлек округу;

– Ажыбеков Бактыгул Ажыбекович — №20 Манас округу;

– Самидинов Кумарбек Манапбаевич — №13 Сузак округу;

– Абдылдаев Таалайбек Дюшекеевич — №34 Ак-Суу округу;

– Назарбеков Мирлан Рысбекович — №20 Манас округу;

– Айтакунов Бактыбек Кубатович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Примов Улан Бердибаевич — №11Алай округу;

– Токторов Абдыш — №27 Биринчи май округу;

– Ражабалиев Нурлан Аскаралиевич— №2 Баткен округу;

– Арзибаев Бекболот Өскөнбаевич — №7 Ош округу;

– Аманкулов Эмир Эркинбекович — №22 Жайыл округу;

– Жолболдуев Памирбек Бакыевич — №4 Көк-Жар округу;

– Назарбаев Абдунаби Салыевич — №3 Кадамжай округу;

– Абылкасым уулу Канатбек — №2 Баткен округу;

– Абдылдаев Сооронбай Эргешович — №24 Сокулук округу;

– Ташиев Руслан — №31 Чүй-Кемин округу;

– Самыйкожо Мирлан — №32 Кочкор округу;

– Тоотаев Улукмырза Абдилашимович — №11 Алай округу;

– Койчуменов Мээримбек Нурбекович — №27 Биринчи май округу;

– Кунакунов Максат Касымжанович — №26 Ленин округу;

– Ниязалиева Дамира Абаскановна — №32 Кочкор округу;

– Жээнбаев Өскөнбай Сатыбаевич — №11 Алай округу;

– Мадылбеков Туратбек — №23 Москва округу;

– Рысбаев Равшанбек Рысбаевич — №4 Көк-Жар округу;

– Орозбаев Таалайбек Айтбаевич — №36 Ысык-Көл округу;

– Чомонов Манас Алишерович — №17 Аксы округу;

– Жакеев Алмазбек А. — №20 Манас округу;

– Ажибаев Чыңгыз Ильяскожоевич — №1 Лейлек округу;

– Карабаев Манасбек Токтогулович — №22 Жайыл округу;

– Алимбеков Нурбек Каарыевич — №8 Төлөйкөн округу;

– Исеналиев Эмирбек Аскеевич — №31 Чүй-Кемин округу;

– Шамшидин уулу Абдулхамид — №3 Кадамжай округу;

– Мамаев Замирбек Далилович — №22 Жайыл округу;

– Бакир Бакытбек — №9 Кара-Суу округу;

– Дүйшөналиев Болотбек Согушбекович — №19 Токтогул округу;

– Молдоташев Ишенбай Курманович — №35 Ак-Суу округу;

– Бузурманкулов Айбек Мырзакеримович — №21 Талас округу;

– Оморов Чыңгыз Ашырбаевич — №18 Ала-Бука округу;

– Кожиев Мирбек Дүйшөнбекович — №23 Москва округу;

– Нурбаев Бакытбек Токтогулович — №6 Араван округу;

– Саипов Бактыбек Саипович — №11 Алай округу;

– Садалиев Улан Шейшенбекович — №24 Сокулук округу;

– Дунканаев Айбек Медетбекович — №25 Аламүдүн округу;

– Жапаров Талантбек Рысбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Орозбаев Айбек Маматович — №8 Төлөйкөн округу;

– Мукарамов Асылбек Турабаевич — №1 Лейлек округу;

– Исмаилов Муратбек Кубанычбекович —№34 Жети-Өгүз округу;

– Зикиров Жусупбек Камчыбекович —№23 Москва округу;

– Олжобаев Баатырбек Бактыбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Жолдошбаев Камчыбек — №26 Ленин округу;

– Мамбеткулов Максатбек Назиржанович — №13 Сузак округу;

– Супатаева Альфира Илиясовна — №35 Ак-Суу округу;

– Турков Мунарбек Максатбекович — №13 Сузак округу;

– Түмөнбаев Акылбек Тогузбаевич — №35 Ак-Суу округу;

– Кенжебаев Аманкан Батырбекович — №24 Сокулук округу;

– Кыдыралиев Бакыт Мукамбетович — №21 Талас округу;

– Бекешев Дастан Далабайевич — №28 Октябрь округу;

– Абиров Жаныбек Болотбекович — №26 Ленин округу;

– Пасанов Эржигит Жетимишович — №10 Куршаб округу;

Осмонов Айбек Жапарович — №7 Ош округу;

Чокморов Болотбек Сексенбешович — №32 Кочкор округу;

Турганбаев Мелис Токтомамбетович — №28 Октябрь округу;

Мааткабылов Ырысбек Шаршенбаевич — №29 Свердлов округу;

Токтогулов Ербол Бекинович — №30 Ысык-Ата округу;

– Момунов Акат Акынович — №17 Аксы округу;

– Жумабеков Дастанбек Артисбекович — №20 Манас округу;

– Шакиев Нурланбек Тургунбекович — №17 Аксы округу;

– Матраимов Искендер Исмаилович — №9 Кара-Суу округу;

– Мамбеталиева Анара Хамзаевна — №36 Ысык-Көл округу;

– Бегалиев Болот Касымбекович — №25 Аламүдүн округу;

– Казакбай уулу Замирбек — №34 Жети-Өгүз округу;

– Бакееев Аскарбек Колхозбекович —№22 Жайыл округу;

– Тайлаков Арстанбек Кылычбекович — №26 Ленин округу;

– Дыйканов Максатбек Дыйканович — №2 Баткен округу;

– Жыргалбаев Нурбек Үсөнкулович — №30 Ысык-Ата округу;

– Ажибаева Жаңыл Бейшеновна — №36 Ысык-Көл округу;

– Мурадилов Бекболот Мурадилович — №3 Кадамжай округу;

– Райымкулов Бактыбек Кемелбекович — №22 Жайыл округу;

– Тарыкбаев Алмаз Нарынбекович — №31 Чүй-Кемин округу («Альянс» партиясынан);

– Сулайманов Алтынбек Турдубаевич (депутат) — №5 Ноокат округу («Альянс» партиясынан);

– Жунусалиев Рамис Майрамбекович — №24 Сокулук округу;

– Баатырбеков Алмазбек Баатырбекович — №33 Нарын округу;

– Сарбагышев Максатбек Канатбекович — №36 Ысык-Көл округу;

– Мурашев Нурбек Мурпазылжанович (депутат) — №16 Ноокен округу;

– Дүйшенбиев Райимберди Сейдакматович (Куралдуу күчтөрдүн Башкы штабынын мурдагы жетекчиси) — №16 Ноокен округу;

– Сардарбеков Сабырбек — №32 Кочкор округу;

– Божонов Замирбек Сабиржанович — №11 Алай округу;

– Салихов Кеңеш Каримович — №2 Баткен округу;

– Аширалиев Чынтемир Камчыбекович — №2 Баткен округу;

– Кулматов Эделбек Маматкулович — №13 Сузак округу;

– Шамырканов Болотбек Муратбекович — №34 Жети-Өгүз округу;

– Токтобаев Сүйүнбай Жумаканович — №17 Аксы округу;

– Сагымбаев Канат Райымбекович (УКМКнын Мамлекеттик коопсуздук комитетинин мурдагы кызматкери) — №34 Жети-Өгүз округу;

– Хасанов Канат Зерликович — №36 Ысык-Көл округу;

– Ботобаев Айбек Курманович — №31 Чүй-Кемин округу;

– Турсунбаев Азизбек Атакозуевич (ЖК депутаты) — №18 Ала-Бука округу;

– Сулайманов Кундузбек Кошалиевич — №19 Токтогул округу;

– Иманкулов Эркин Токтаалиевич — №22 Жайыл округу;

– Исламбеков Белек Мамасалиевич — №2 Баткен округу;

– Абдрахматова Атыр Болотбековна (БШКнын мурунку мүчөсү) — №34 Жети-Өгүз округу;

– Кыдырмышев Руслан Жаманакович (президенттин кеңешчиси) — №28 Октябрь округу;

– Сатыбалдиев Элмурза Ракиевич (мурунку башкы прокурор)— №12 Өзгөн округу;

– Мелисов Азамат Канатбекович — №32 Кочкор округу;

– Токтакунов Нурбек Акбарович (адвокат) — №27 Биринчи май округу №27;

– Калдарбеков Элдияр Султанович — №25 Аламүдүн округу;

– Абдыкадыров Эмилбек Мырзакулович — №21 Талас округу;

– Таштанбеков Акбөкөн Дукенович — №30 Ысык-Ата округу;

– Бөлөкбаев Эркин Касымович — №23 Москва округу;

– Ибраев Саматбек Кулукеевич — №34 Жети-Өгүз округу;

– Дүйшөналиев Нурлан Кадырбекович — №31 Чүй-Кемин округу;

– Асанбаев Майрамбек Жекшенович — №32 Кочкор округу;

– Кулбараков Автандил Илдузович — №32 Кочкор округу;

– Мурзакматов Байжигит Мамаюнусович — №4 Көк -Жар округу;

– Абдрахманов Азамат Абдилализович — №4 Көк -Жар округу;

– Икрамов Тазабек Икрамович — №13 Сузак округу;

– Мусагул уулу Амантур — №32 Кочкор округу;

– Мадмаров Уланбек Аданбекович — №4 Көк -Жар округу;

– Сурналиев Талгат Чыныбекович — №36 Ысык -Көл округу;

– Обдунов Элмурат Адбувапович — №6 Араван округу;

– Сарбагышев Талантбек Кыдыргазиевич — №36 Ысык -Көл округу;

– Абдылдаев Райымбек Жумагулович — №33 Нарын округу;

– Карагулов Кубанычбек Нарынбекович — №26 Ленин округу;

– Аширбаев Элкинбек Токтогонович — №24 Сокулук округу;

– Сегизбаев Мирбек Абдрахимович — №1 Лейлек округу;

Ганыев Каныбек Токтоматович — №3 Кадамжай округу;

– Атажанов Ырысбек Ысламович — №3 Кадамжай округу;

– Жээнбеков Жусупжан Амражанович — №13 Сузак округу;

– Лилиенталь Юлия Викторовна — №13 Сузак округу;

– Саккараев Медербек Жаманкулович — №31 Чүй-Кемин округу;

– Абакиров Аскар Жумабекович — №31 Чүй-Кемин округу;

– Абдыбахапов Абдыманап Абдыбахапович — №13 Сузак округу;

– Сариев Акылбек Аблабекович — Нарындагы №33 шайлоо округу;

– Малиев Арсланбек Касымакунович — Жети-Өгүз районундагы №34 шайлоо округу;

– Дурсунов Атамша Латифович — Ысык-Ата районундагы №30 шайлоо округу;

– Ибраимов Санжар Кубанычбекович — Алай районундагы №11 шайлоо округу;

– Сейтказиев Анаш Токтосунович — Чүйдүн Кемин районундагы №31 шайлоо округу;

– Танабаев Нурлан Исамидинович — Куршаб айылындагы №10 шайлоо округу;

– Курманов Байыш Жантаевич — Ысык-Ата районундагы №30 шайлоо округу;

– Алтынбеков Айбек Алтынбекович — Базар-Коргон районундагы №15 шайлоо округу;

– Нурланбеков Актилек Нурланбекович — Ленин районундагы №26 шайлоо округу;

– Насиров Абдижамил Жусупович — Кадамжай районундагы №3 шайлоо округу;

– Исаев Канатбек Кедейканович — Чүйдүн Кемин районундагы №31 шайлоо округу;

– Төлөгөнов Бакыт Талантович — Жети-Өгүз районундагы №34 шайлоо округу;

– Алымжанов Айбек Орозбекович — Кочкор районундагы №32 шайлоо округу;

– Шаимкулов Манас Каныбекович — №14 Жалал-Абад окуругу;

– Бекмуратов Баймурат Асатович — Лейлек районундагы №1 шайлоо округу;

– Талипов Нурали Орозалиевич — №3 Кадамжай шайлоо округу;

– Арстанбеков Акылбек Советбекович — Ноокен районундагы №16 округ боюнча;

– Тукунов Акжолтой Шакирбекович — Ысык-Көл районундагы №36 округ боюнча;

– Сыдыков Бактыбек Үсөнович — №16 Ноокен округу;

– Кебекбаев Сабыралы Тойчуевич — Сузак районундагы №13 округ боюнча;

– Усупов Тилек Сабырович — Октябрь районундагы №28 округ боюнча.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Яндекс.Метрика
koompress@yandex.ru